Gå til skole

Den kulturelle skolesekken

Tønsberg kommune, Kulturskolen

Postadresse: Postboks 2410, 3104 Tønsberg

Besøksadresse: Teie hovedgård, Banebakken 37, 3127 Tønsberg

Telefon: 33 29 24 81 (Teie Hovedgård), 4691 3170 (Mobil)

Kontaktperson:Ketil R.Teigen

Kontaktperson: Ketil R Teigen, 33348100, ketil.teigen@tonsberg.kommune.no

Antall hendelser: 106

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
31
1
2
3
4
5
6
2
7
8
9
10
11
12
13
3
14
15
16
17
18
19
20
4
21
22
23
24
25
26
27
5
28
29
30
31
1
2
3
Onsdag 23. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 24. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Film og animasjonFilm
  • Varighet: En skoledag
  • Torsdag 24. januar. 2019
  • Elihu kristne grunnskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 25. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 28. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?

    Man - ons i Nøtterøy kulturhus for ungdomsskolene i Færder kommune. Se egen turneplan.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 29. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Onsdag 30. januar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
Fredag 1. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Færder videregående skole200 deltakere: VG3
    Sande videregående skole100 deltakere: VG1, VG2, VG3
    Skagerak International School, High School75 deltakere: VG1, VG2, VG3
Torsdag 7. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Færder videregående skole26 deltakere: 1dha + 1dhb

    Dele inn i 2 grupper

    Antallet er usikkert før endelig inntak i august. Bekreftet dato.


Fredag 8. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Vear skole barnetrinn21 deltakere: 3b

    Vear barneskole, 3 A og 3 B. Klassene deles i to grupper.

  • 10:00 - 12:00
    Vear skole barnetrinn22 deltakere: 3a

    Vear barneskole, 3 A og 3 B. Klassene deles i to grupper.

Torsdag 28. februar. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Husvik skole16 deltakere: 3b

    Husvik skole, 3 A og 3 B. Klassene deles i to grupper.

  • 10:00 - 12:00
    Husvik skole16 deltakere: 3a

    Husvik skole, 3 A og 3 B. Klassene deles i to grupper.

Fredag 1. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 6. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Presterød skole19 deltakere: 3B

    Presterød skole, 3 A og 3 B. Klassene deles i to grupper.

  • 10:00 - 12:00
    Presterød skole19 deltakere: 3A

    Presterød skole, 3 A og 3 B. Klassene deles i to grupper.

Torsdag 7. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 13. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Eik skole25 deltakere: 3c

    Eik skole, 3A og 3C.  Klassene deles i to grupper.   

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Eik skole27 deltakere: 3a

    Eik skole, 3A og 3C.  Klassene deles i to grupper.   

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Sandeåsen skole22 deltakere: 3b

    Sandeåsen skole, 3A og 3B. Klassene deles i to grupper. 

  • 10:00 - 12:00
    Sandeåsen skole22 deltakere: 3a

    Sandeåsen skole, 3A og 3B. Klassene deles i to grupper. 

Fredag 15. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jan Tore Noreng - RobofobiaLitteratur
  • Varighet: 60 (Færder og Sande har i tillegg skrivekurs, totalt 120 min)
  • Mandag 18. mars. 2019
  • Husvik skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 19. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 21. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 22. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 28. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Ringshaug skole25 deltakere: 3b

    Ringshaug skole, 3 A og 3B. Klassene deles i to grupper.

  • 10:00 - 12:00
    Ringshaug skole27 deltakere: 3a

    Ringshaug skole, 3 A og 3B. Klassene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mars. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 1. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 3. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Barkåker skole18 deltakere: 3b

    Barkåker skole. Klassene deles i to grupper.

  • 10:00 - 12:00
    Barkåker skole18 deltakere: 3a

    Barkåker skole. Klassene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Træleborg skole21 deltakere: 3F

    Træleborg skole, 3F. Klassene deles i to grupper.

  • 10:00 - 12:00
    Træleborg skole23 deltakere: 3E

    Træleborg skole, 3E. Klassene deles i to grupper.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Sem skole19 deltakere: 3b

    Sem skole, 3A og 3B. Klassene deles i to grupper.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Sem skole20 deltakere: 3a

    Sem skole, 3A og 3B. Klassene deles i to grupper.


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00 - 12:00
    Eik skole26 deltakere: 3b

    Eik skole, klasse 3 B. 


Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 12. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 24. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 25. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 26. april. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 6. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 7. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 8. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 9. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 10. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 13. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 20. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. mai. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 3. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. juni. 2019
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter